Lütfen, sözleşmeyi okuyunuz ve kabul ediniz.İşbu web sayfası “Namık Kemal Mah. 177. Sok. No:2 Esenyurt İstanbul Türkiye” adresinde mukim Sunny Elektronik San. ve Tic. A.Ş. ‘ye aittir. “Sunny”; Sunny Elektronik San. ve Tic. A.Ş.’ nin tescilli markasıdır. Sunny Elektronik San. ve Tic. A.Ş. aşağıda Sunny Elektronik olarak anılacaktır.

İşbu web sayfası içeriğindeki her türlü ses, görüntü, bilgi, belge, ticari marka ve diğer her tür fikri mülkiyet hakkı Sunny Elektronik’ e ait olup yasal olarak korunmaktadır. Sunny Elektronik web sayfasında yer alan her türlü içerik Sunny Elektronik müşterileri için bilgilendirme amaçlı sunulmuş olup işbu içeriğe ilişkin fikri mülkiyet hakları saklıdır. Kullanıcı Sunny Elektronik’ e ait fikri mülkiyet hakkına aykırı eylemde bulunmayacağını kabul eder.

Kullanıcı işbu web sitesini herhangi bir şekilde erişen veya kullanan tüm kişilerdir. Bu siteye veya bir kısmına, herhangi bir şekilde erişen, görüntüleyen, mesaj bırakan, içerik indiren veya herhangi bir şekilde kullanan Kullanıcı; işbu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılır.

İşbu Kullanım Koşulları satım, lisans ve diğer ilgili sözleşmelere ve ilgili kurallara ektir.

Kullanıcı, Kullanım Koşulları ve eklerine uymayı kabul etmediği takdirde siteyi kullanmayacağını kabul eder.

Sunny Elektronik işbu kullanım koşullarında belirtilen her türlü koşullar da dahil olmak üzere web sayfası içeriğindeki her türlü bilgi ve içeriği Kullanıcıya önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını haizdir.

Kullanıcı, Sunny Elektronik web sayfasını kullanırken gerçekleştirdiği tüm işlemlerinden kişisel olarak sorumludur. Kullanıcı söz konusu işlemler sebebiyle Sunny Elektronik’in uğrayacağı zararları tazmin edeceğini kabul eder.

Sunny Elektronik, web sayfasında yer alan materyallerin doğru ve eksiksiz olduğunu veya işbu web sayfası aracılığıyla iletilen herhangi bir yazı, ifade, içerik veya başka bilgilerin güvenilir olduğunu garanti etmemektedir. Kullanıcı böyle bir yazı, ifade ve içerik sorumluluğu tamamen kendisine ait olmak üzere güveneceğini kabul eder.

Sunny Elektronik web sayfası üzerinden başka web sayfalarına bağlantı verilmesi söz konusu olabilir.  Bu bağlantıların paylaşılması, Sunny Elektronik tarafından bağlantı verilen internet sitelerindeki içeriği ya da bunların kullanımının önerildiği ya da bunların kullanımından doğacak zararın sorumluluğunun üstlenileceği anlamına gelmez.

Kullanıcı, Sunny Elektronik’e iletilen herhangi bir materyalin gizli olmadığını ve kimsenin mülkiyetinde olmadığını kabul eder. Sunny Elektronik söz konusu materyalleri, fikirleri, tavsiyeleri kullanıp kullanmamakta serbesttir. Sunny Elektronik tarafından talep edilen veya Kullanıcı tarafından iletilen bilgiler yahut web sayfası üzerinden yapılan işlemlere ilişkin veriler, Sunny Elektronik tarafından istatistiksel değerlendirmelerde kullanılabilir. Sunny Elektronik, kullanıcıya ait kişisel verileri 3. şahıslarla paylaşmayacağını kabul eder.

Sunny Elektronik web sayfasına erişimi dilediği zaman sona erdirebilir.